БЕРДИЧЕВ, УЛ. БОГУНСКАЯ 27 | СР 18:00 / ВСК 10:00

Источник: slovoproslovo

Улюблена книга

У четвертому класі на уроці читання було тихо. Діти низько посхиляли голови над аркушиками контрольної, а вчителька раділа хвилинами спокою. Соломійка любила урок читання, тому із завзяттям виконувала простенькі завдання. Останнім завданням було вказати свої улюблені книжки. І тут дівчинка задумалася. Вона любила читати змалечку й прочитала вже сотні книжок.

Тому вибрати якусь одну або кілька улюблених для неї було складно. «Таак, напишу про Пеппі, Тома Сойєра і Часодіїв», — міркувала дівчинка. Звичайно, їй хотілося написати і про Бембі, і про пригоди Лукаса й Машиніста і про Марту з міста Тіней, і про Нарнію. Соломійка це все читала, і їй здавалося, що героям буде образливо, якщо вона їх не напише. Але лінійки було явно замало, і дівчинці аж хотілося плакати від несправедливості. Поки Соломійка мучилася з назвами книжок, її сусід Денис по парті вже давно впорався і малював в чернетці дельфінів. З Денисом Соломійка давно дружила, їхні сім’ї були добрими християнами, вони разом ходили на служіння. Соломійка нишком заглянула у контрольну роботу Дениса. Під останнім завданням у нього була написана лише одна книга. І це була Біблія…

Соломійка довго дивилася на це слово, потім подивилася на свій список, і їй стало соромно. Так соромно, що вона навіть не зраділа похвалі вчительки. Їй соромно було навіть подивитися в очі Денисові, хоча він нічого не підозрював. Коли Соломійка прийшла додому, то довго дивилася на свою полицю з книжками. Звичайно, вона читала щовечора дитячу Біблію і слухала її на служінні, але їй ніколи не здавалося, що Біблія може бути улюбленою книгою. І лише сьогодні вона зрозуміла, що ніякі фантастичні історії не зрівняються з чудовою оповіддю про Божі дива. І що Біблія є і має бути першою у списку улюблених книг. Соломійка витягла свою Біблію і поставила в центрі стола.

Читайте також: ПРО ОЛІВЕЦЬ – ПРИТЧА

Ця історія запам’яталася надовго Соломійці. Вона й донині не забуває, що Біблія має бути на першому місці. І ви теж про це пам’ятайте.

Опубликовано: 2021-11-29

Опубликовал: Админ

Автор: Тетяна Дорош

Источник: slovoproslovo

Назад к статьям